Karrier a
Herchenbachnál

70
alkalmazott
5000
megvalósult projekt
95
évnyi tapasztalat

Dolgozzon cégünknél

Legyen Ön is dinamikus cégünk munkatársa, és építse fel karrierjét a Herchenbachnál. Az elmúlt években fenntartható növekedést tapasztaltunk cégen belül, és csapatunk erősítéséhez folyamatosan új tehetségeket keresünk a cég minden területére. Családias munkakörnyezetet kínálunk, melyben munkatársaink dinamikusan, ambiciózusan és sikerre éhesen építik cégünk jövőjét. Támogatjuk az önálló munkavégzést, és hiszünk a lapos szervezeti struktúrában: Felelősséget vállalunk!

A Herchenbach innovációt és szenvedélyt képvisel. Ezeket az értékeket főleg mi mint alkalmazottak testesítjük meg. Nap mint nap azon dolgozunk, hogy ügyfeleinknek a lehető legjobb szolgáltatást nyújtsuk. Szeretem a munkámat.
Jan Krause
Logisztikai munkatárs

Spontán megkeresés

A spontán megkereséseket mindig szívesen fogadjuk. Folyamatosan keresünk olyan alkalmas, elkötelezett, nagy teherbírású és csapatban dolgozni képes munkatársakat, akik hozzá szeretnének járulni cégünk jövőbeli sikeréhez. Spontán megkeresés esetén küldje el részletes önéletrajzát pdf-formátumban U. Heck munkatársunknak a bewerbungen@herchenbach.de e-mail-címre.

Projektmenedzserként Ön felel a könnyűszerkezetes csarnokprojektjeink optimális megtervezéséért, felügyeletéért és sikeres végrehajtásáért. Ennek során összekapcsolja egymással az ügyfelet és az értékesítési csapatot, és közvetlen befolyást gyakorol a projekt összes fontos résztvevőjére. Ugyanakkor professzionálisan és felelősségteljesen képviseli cégünket az értékesítési csapattal együtt.

Legfőbb feladatok:

  • A (nagy) projektek határidőn belül történő professzionális lebonyolítása, a legfontosabb ügyfeleinkkel szoros együttműködésben
  • A projektek koordinálása megoldásra törekvő és különböző működési területeket átfogó munkatársként, nagy hangsúlyt fektetve a megvalósításra
  • Az osztály munkatársainak szakmai irányítása a projektek műszaki megvalósítása során, a bevált megoldások és termékek szakértőjeként
  • A projektek irányítása és a projektek meghatározott költségkeretének betartása
  • A meglévő szerkezeti rendszerek biztonságos alkalmazása, valamint azok továbbfejlesztése a külső szolgáltatókkal együttműködésben

Elvárásaink:

  • Befejezett műszaki képzés, ezen belül elsőbbséget élveznek az építőmérnöki tanulmányok
  • A folyamatos személyes fejlődésre és a lehetőségek kiaknázására való törekvés egy gyorsan növekvő cégen belül
  • Magas motiváció és elkötelezett hozzáállás a projektek megvalósításához
  • Lehetőleg legalább egy munkahelyen szerzett projektmenedzseri tapasztalat
  • A MS Office és a CAD-szoftver (pl. Inventor) biztonságos kezelése
  • Utazási hajlandóság (20%) az építkezéseink koordinálásához

Egy átfogó bevezető képzés után önállóan dolgozik majd egy kollegiális csapatban és egy lapos szervezeti felépítésű, a tulajdonos által irányított cégben. Az elismerés és a munka-magánélet egyensúlya kiemelkedően fontos számunkra. A csapatrendezvényeink és céges összejöveteleink elősegítik a csapatszellem kialakulását a munkatársak között.

Felkeltettük az érdeklődését?

Kérjük, küldje el részletes pályázati anyagát PDF formátumban. Legkorábbi lehetséges munkakezdésének dátumát és fizetési igényét is tartalmazó pályázatát kérjük az alábbi címre küldje:

A cégünk felé beérkező megkereséseket professzionálisan kezeljük. Ezt kíválóan képzett és remekül összeszokott csapatunk, valamint elsőosztályú termékeink teszik lehetővé. Tapasztalt értékesítőkre van szükségünk, hogy vevőinknek a helyszínen minél hathatósabb segítséget nyújthassunk. A kiválasztott sales kolléga alapos betanulás után foghat neki ennek az izgalmas feladatnak.

Főbb feladatok:

  • A vevői igények felmérése, és személyre szabott, a vevő számára legkedvezőbb árajánlat elkészítése.
  • Építészeti tanácsadás a vevőink részére jogi és technikai oldalról.
  • Értékesítési tevékenység. Üzletkötések lezárása és a nyitott ajánlatok nyomon követése.
  • Együttműködés ügyfeleinkkel és projektmenedzsment csapattal a projekt időben történő befejezése érdekében.

Elvárások:

  • Befejezett kereskedelmi és / vagy műszaki tanulmányok.
  • Értékesítési vagy külkereskedelmi tapasztalat, valamint igazolható, e területen elért sikerek előnyt jelentenek, de nem feltétlenül szükségesek.
  • Értékesítési lehetőségek tető alá hozása, kitartás és magas szintű motiváció
  • Értékesítés iránti szenvedély és a technológiához való affinitás.
  • A MS Office alkalmazások magabiztos kezelése (Excel, Outlook stb.)
  • Nagy tanulási és utazási hajlandóság, valamint a hosszú távú együttműködés iránt elkötelezettség.

Részletes betanulási program után önállóan fog dolgozni egy dinamikus csapatban és egy tulajdonos által irányított, lapos szervezeti felépítésű vállalatban. A modern kommunikációs eszközök (mobiltelefon, laptop), valamint a magáncélra is használható céges autó a juttatási csomag részét képezi. Nálunk a gyors fejlődés lehetősége Önnek is adott; ez csak az Ön hajlandóságán múlik.

Egyéb tudnivalók

Cégünk
A Herchenbach vállalattal kapcsolatos információk
További információkat tudhat meg cégünkről, melyet maga a tulajdonos irányít.
Részletek
Csarnokhelyszínek
Könnyűszerkezetes csarnokaink felállítási helyszínei
Itt áttekintést kaphat az összeszerelt könnyűszerkezetes csarnokokról.
Részletek
Referenciák
Referenciáink áttekintése
A különböző iparágakban meglévő szakértelmünknek köszönhetően innovatív termékmegoldásokat kínálunk.
Részletek