Kariera w
Herchenbach

70
Pracowników
5000
Ukończonych projektów
95
Lat doświadczenia

Praca w naszej firmie

Zostań częścią naszej dynamicznej firmy i rozpocznij karierę w Herchenbach. W ostatnich latach mogliśmy odnotować stały wzrost i ciągle poszukujemy nowych talentów, które wzmocnią nasz zespół we wszystkich obszarach firmy. Oferujemy wyjątkowe połączenie rodzinnej atmosfery w pracy i dynamicznych pracowników, którzy są ambitni i kierowani pragnieniem sukcesu budują przyszłość naszej firmy. Wspieramy niezależne metody pracy i wierzymy w płaskie struktury organizacyjne: przejmujemy odpowiedzialność!

Firma Herchenbach jest symbolem innowacji i pasji – tę wyjątkową różnicę tworzymy przede wszystkim my jako pracownicy! Każdego dnia pracujemy, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę. Lubię wykonywać moją pracę!
Jan Krause
Pracownik magazynu

Aplikacja z własnej inicjatywy

Aplikacje z własnej inicjatywy są u nas zawsze mile widziane. Bezustannie poszukujemy zdolnych, zaangażowanych, wysoko wydajnych pracowników o umiejętnościach społecznych, którzy chcieliby przyczynić się do naszego przyszłego sukcesu. Aplikacje z własnej inicjatywy z przekonującym życiorysem w formacie PDF można przesyłać Pani U. Heck na adres: bewerbungen@herchenbach.de.

Ogłoszenia o pracę

Jako project manager jesteś odpowiedzialny za optymalne planowanie, monitorowanie i pomyślne zakończenie naszych projektów hal o lekkiej konstrukcji. Jako łącznik między klientem a działem sprzedaży masz bezpośredni wpływ na wszystkich ważnych uczestników projektu. Równocześnie reprezentujesz naszą firmę wraz z zespołem sprzedażowym na zewnątrz w sposób profesjonalny i odpowiedzialny.

Twoje główne zadania to:

  • Terminowa i profesjonalna realizacja (dużych) projektów w ścisłej współpracy z naszymi czołowymi klientami
  • Koordynacja projektów jako zorientowanego na rozwiązania i wielofunkcyjnego wykonawcę z dużym naciskiem na wdrażanie
  • Fachowe kierowanie kolegami z działu w zakresie technicznej realizacji projektów, nośnik know-how i ekspertyzy produktowej
  • Controlling projektu oraz przestrzeganie zdefiniowanego budżetu projektowego
  • Bezpieczne stosowanie istniejących statyk systemowych i ich dalszy rozwój we współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług

Twoje umiejętności:

  • Ukończone szkolenie techniczne, najlepiej w ramach studiów inżynierii budownictwa
  • Ambicja ciągłego rozwoju osobistego i wykorzystywania szans w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wysoka motywacja własna i skuteczność wdrażania
  • Preferowane pierwsze doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Pewna obsługa oprogramowania MS Office i CAD (np. Inventor)
  • Gotowość do podróży (20%) w celu koordynowania naszych budów

Po szczegółowym programie wdrożeniowym będziesz pracować samodzielnie w przyjaznym zespole oraz w zarządzanej przez właściciela firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej. Szacunek i równowaga między życiem zawodowym a prywatnym są dla nas bardzo istotne. Imprezy zespołowe i uroczystości firmowe promują koleżeńskiego ducha zespołu.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Nasz kierownik ds. zarządzania projektami, Pan Meven, z niecierpliwością czeka na Twoje pełne dokumenty aplikacyjne w formacie PDF, w tym datę rozpoczęcia i oczekiwania dotyczące wynagrodzenia, które należy przesłać na adres: info_pl@herchenbach.pl.

Profesjonalna obsługa klienta - praca z wysokiej jakości produktem oraz profesjonalnym i dobrze wyszkolonym zespole. Poszukujemy osoby z charakterem „handlowca” która będzie w stanie doradzić naszym klientom odpowiednie rozwiązanie. Gwarantujemy intensywne, ale profesjonalne szkolenie, które przygotuje Cię do nowego wyzwania zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • Analiza potrzeb klientów oraz przygotowanie ofert handlowych
  • Doradztwo w zakresie technologii budowlanych i budynków
  • Negocjacje handlowe, praca na projektach oraz obsługa zapytań
  • Współpraca z klientem oraz działem realizacji dla wdrożenia projektu do realizacji.

Wymagania:

  • Ukończenie szkolenia podstawowego wraz z wiedzą techniczną.
  • Preferowane (lecz nie wymagane) osoby z doświadczeniem w pracy na rynku przemysłowym
  • Poszukujemy osób wytrwałych, komunikatywnych i wysokiej motywacji do pracy
  • Zamiłowanie do sprzedaży I zagadnień technicznych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office i środowiska Windows
  • Chęci do nauki, długoterminowej współpracy.

Po kompleksowym programie wdrożeniowym będziesz pracować samodzielnie w dynamicznym zespole i firmie zarządzanej przez właściciela o płaskiej strukturze organizacyjnej. W skład wyposażenia wchodzą nowoczesne środki komunikacji (telefon komórkowy, laptop), a także samochód służbowy, z którego można korzystać również prywatnie. Możliwość rozwoju jest uwzględniona i oparta na twoich wynikach.

Zainteresowany?

Wyślij nam swoje CV w języku angielskim wraz z oczekiwaniami finansowymi i datą możliwego rozpoczęcia pracy na  info_pl@herchenbach.pl

Inne tematy

Firma
Informacje o firmie Herchenbach
Dowiedz się więcej o naszej firmie zarządzanej przez właściciela!
Dowiedź się więcej
Lokalizacje hal
Lokalizacje naszych hal o lekkiej konstrukcji
Tutaj znajdziesz przegląd zmontowanych hal o lekkiej konstrukcji!
Referencje
Przegląd naszych referencji
Znajomość branży wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami produktowymi!